Informace o mně                     

Na internetu se dnes dá najít prakticky cokoliv, i co se týká pletení a háčkování. Jen to stojí něco času, který se všichni snažíme ušetřit. K čemu tedy další web o pletení a háčkování? Možná právě kvůli zpřehlednění toho, co už se na internetu nachází. To je jeden z cílů těchto stránek - informovat o tom, co se kde na internetu dá najít.

Teď tedy něco o mé osobě. Jmenuji se Milena, narozena ve znamení ryb, kdyby to někoho zajímalo, a pár let se již různým ručním pracem věnuji. Moje profese je od módy a výtvarničení dost vzdálená a tvoří k mému koníčku protipól, někdy užitečný, někdy omezující. Po škole jsem se rozhodovala, jestli se dát na cestu umění, nebo vědy, vyhrála tehdy věda. Ale čím jsem starší, tím více mě to táhne k umění (sem počítám i literaturu a vlastní literární pokusy), ale nejvíc ze svého volného času věnuji právě háčkování a pletení - v úvodu se dozvíte proč :-).

Další cíl tohoto webu je některé zajímavé projekty nalezené na internetu vyzkoušet a podělit se o své zkušenosti.

Nakonec bych zde ráda prezentovala některé své autorské návrhy a poskytla k nim i návody pro ty z vás, které nebaví vymýšlet, ale chtějí tvořit, nejlépe nové a nevyzkoušené. (Samozřejmě, že já si každý svůj návrh nejdříve vyzkouším sama a v průběhu práce ještě dotvářím, upravuji... zmiňovala jsem se už, že nejlepší nápady mám právě při pletení a háčkování? :-)

      Příjemné prohlížení a počtení na mých stránkách

                                   přeje  Milena Matejovičová

P.S. Některé moje výrobky a projekty najdete také zde:

www.fler.cz/fairytale

www.ravelry.com/projects/MiVacz

Historie projektu

Určitě se zde brzy objeví

Koho bych chtěla oslovit?

Zcela určitě bych byla ráda, kdyby si cestu na můj web našly dlouholeté a šikovné pletařky a motivovaly mě svými podněty a připomínkami.

Dál se chci snažit udělat ze svého webu užitečnou pomůcku pro všechny začínající pletařky a třeba i někoho, kdo váhá, pro pletení a háčkování nadchnout.