Nové webové stránky pro pletenou a háčkovanou módu (převážně) pro dospělé najdete na adrese www.emvistyle.cz

Od nového webu si slibuji větší přehlednost a hlavně komunikativnost stránek - příspěvky jsou řazeny chronologicky a pod každý příspěvek je možné psát rovnou komentáře. Bude to web hlavně, ale nejen o pletení. V současné době pomalu, ale jistě překopírovávám na nové stránky všechny zde uvedené návody a fotogalerie.

 

10 důvodů, proč začít plést nebo háčkovat :-) :

1.  Pletení a háčkování je činnost, která krásně uvolňuje napětí. Největší zlo dnešní doby  - stres a shon - nás provázejí na každém kroku. Pletením či háčkováním sice zaměstnáme ruce i mysl,  ale zpomalíme při tom, v klidu se posadíme do útulného koutku s klubíčky, necháme přízi plynout mezi prsty a jen pozorujeme, jak přibývají hotové řádky. Skoro jako bychom se nechali nést na vlnách času, nesnažíme se je předběhnout, jenom se necháme kolébat a dovolíme těm vlnám odplavit únavu, stres a frustrace.

2.  Procvičujeme si paměť i manuální zručnost

3.  Zlepšujeme svou prostorovou představivost

4.  Stále se můžeme učit a objevovat něco nového

5.  Máme možnost seberealizace, jen na nás záleží, jaké barvy a jaký materiál vybereme pro další projekt a nikdo nám do toho nebude mluvit (pokud zrovna nepleteme nebo neháčkujeme nějaký model pro náctiletou dceru :-))

6.  Máme chvilku pro sebe. Můžeme společně s přízí nechat plynout i myšlenky - nejlepší nápady dostávám právě při pletení nebo háčkování

7. Nenudíme se, pokud na nás zrovna naši blízcí a kamarádi nemají čas a lépe nám uteče čas při čekání kdekoliv (přiznám se, že jsem vytáhla háčkování už i za volantem v dopravní zácpě :-))

8. Hotové projekty nám přináší radost a potěšení z povedené práce

9. Obohatíme si šatník originálními modely, které určitě nezůstanou bez povšimnutí

10. Obdiv a pochvala našich výrobků nám zvedne sebevědomí

Děkuji všem návštěvnicím i návštěvníkům mých stránek za přízeň a přeji, ať se vám práce s klubíčky daří podle vašich představ.

TOPlist
Klub ručního pletení

Novinky

WWKIP day 2016

23.06.2016 15:39
 V sobotu, 18.6.2016, proběhlo již třetí brněnské setkání v parku Lužánky v rámci...

Produkty

Rukavice pro zamilované

Vtipný nápad, který přinesl můj synovec, návrh a design - moje velmi šikovná maminka.

Desert sunset

Projekt z melírované samovzorovací bavlněné příze

Odstíny zelené

Příze vhodná na letní úplet - chladivě příjemný.
<< 1 | 2 | 3